hydrotech
   
   
   
   
hydrotech
 

Zakład Instalacji Sanitarno-Budowlanych HYDROTECH powstał w 2002 roku jednakże nasza praktyka zawodowa sięga dużo dalej wstecz około 14 lat. Działalność Firmy polega na kompleksowym wykonywaniu instalacji sanitarno-grzewczych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych zewnętrznych jak i wewnętrznych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i modernizacji instalacji już istniejących.

logo_300

Stały kontakt z partnerami handlowymi wiodących firm z branży grzewczo-sanitarnej, umożliwia nam ciągły rozwój zgodnie z rosnącym rynkiem potrzeb i wymaganiami naszych klientów.

Do dyspozycji naszych klientów znajdują się trzy brygady instalatorów. Firma posiada profesjonalne zaplecze narzędzi oraz sprzętu mechanicznego jak i koparko-ładowarkę. Współpracujemy z firmami ogólnobudowlanymi. Zakres naszej działalności obejmuje także sprzedaż materiałów, zlecanie projektów, załatwianie formalności-pozwoleń, opinii instalacji gazowych. Oferujemy również skredytowanie usług i materiałów.

Zapewniamy profesjonalne wykonanie. Na wszelkie świadczone przez nas usługi udzielamy gwarancji.

 

2008-04-27
HYDROTECH hitem 2007

Mamy radość poinformować Państwa o nadaniu Zakładowi Instalacji Sanitarno Budowlanych HYDROTECH, tytułu HITU ROKU 2007 !!!

hit_140

Zakład Instalacji Sanitarno Budowlanych Hydrotech w Świebodzinie, otzymał Tytuł HIT'u 2007 za skuteczne wdrażanie nowoczesnych technologii oraz wysoki poziom prac w zakresie instalacji sanitarnych i grzewczych.
   

   
   
     
   
     
hydrotech